Oferta dla firm

Oferta dla firm

Sposobów na wyrażenie wdzięczności dla swoich klientów, pracowników i partnerów biznesowych jest wiele. Jednak jednym z najprzyjemniejszych i jednocześnie najsmaczniejszych jest słodka przekąska. Nasza oferta dla firm spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Z myślą o Państwa potrzebach oferujemy możliwość pełnej personalizacji (w tym wdrożenia elementów identyfikacji wizualnej) bezpośrednio na tortach, ciastach, babeczkach i zestawach prezentowych. Wszystkie elementy brandingu firmy możemy uzupełnić o naklejki, owijki i wstążki z logotypem i w barwach firmowych.

torty firmowe mysłowice

Wykonujemy torty firmowe w kolorach zbieżnych z identyfikacją wizualną firm naszych klientów. Nasze torty sprawdzają się zarówno na kameralnych imprezach integracyjnych (np. wigilii firmowej, urodzinach pracowników), jak również i większych wydarzeniach (np. jubileuszach firmowych, balach firmowych).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na torty firmowe.

Ciasta z brandingiem

Z ogromną przyjemnością przygotujemy dla Państwa ciasta na imprezy firmowe. Standardowa oferta obejmuje:

  • ciasta z blachy (serniki, makowce, tarty deserowe, szarlotki, babeczki owocowe), które możemy wykończyć w kolorach firmy lub eventu,
  • sweet shoty, czyli eleganckie mini desery w plastikowych kubeczkach (musy śmietanowe i musy owocowe) z logotypem firmowym,
  • petit fours, czyli mieszanka drobnych ciasteczek włożonych w papierową papilotkę w kolorach firmowych lub z naklejkami, owijkami lub wstążkami z logotypem firmowym.

Jesteśmy w stanie spełnić każde Państwa oczekiwanie w kontekście ciast na imprezy firmowe.

ciasta firmowe Mysłowice oferta
słodkie zestawy upominkowe mysłowice
Słodkie zestawy upominkowe

Tort weselny to jeden z najistotniejszych punktów przyjęcia weselnego. Zwykle poprzedza oczepiny. Jest elementem, na który zwraca uwagę każdy gość weselny.

Nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności cukiernicze sprawiają, że tort weselny robi wrażenie nie tylko na zaproszonych gościach, ale również i na samych Nowożeńcach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na torty weselne.

Poproś o ofertę!